Kolejni profesorowie tytularni w Instytucie Edukacji Muzycznej

W ostatnim czasie dwoje pracowników Instytutu Edukacji Muzycznej uzyskało tytuł - Profesora Sztuk Muzycznych.

16 maja 2011 r., z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Bronisława Komorowskiego w Pałacu Prezydenckim, akt nominacji oprofesorskiej utrzymała Pani dr hab. Anna Janosz. Więcej informacji kliknij

Natomiast 15 lipca 2011 r., Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, podpisał również akt nominacji profesorskiej dla Pani dr hab. Elzbiety Stengert, który został wręczony na podobnej uroczystości w Pałacu Prezydenckim 19 września 2011. Więcej informacji kliknijDecyzją Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW z dnia 20 września 2011 r. a następnie Senatu UKW z dnia 27 września 2011 r., mianowani na stanowisko profesora nadzwyczajnego UKW zostali:

• dr hab. Małgorzata Furche Jurczyk
  • dr hab. Arkadiusz Kaczyński