Muzyczny sukces Natalii Smoguleckiej

Studencka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na UKW, Natalia Smogulecka zdobyła Grand Prix XVII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej „Impresje Artystyczne” w Ciechocinku.

Festiwal w Ciechocinku Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej od 17 lat odbywa się w Ciechocinku. W sobotę, 3 sierpnia 2013 r. odbył się koncert galowy, na którym wręczono główne nagrody. Natalia Smagulecka miała silną konkurencję, ale za wykonanie utworu Mein Herr z filmu Kabaret otrzymała Grand Prix Festiwalu. Organizatorem tej imprezy jest Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus. Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz występ Natalii Smoguleckiej na jednym z wcześniejszych koncertów w Copernicanum UKW