Konferencja - Marka w kulturze muzycznej w województwie kujawsko-pomorskim

9 stycznia 2018 r. w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW, ul. M. Kopernika 1 w Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Marka w kulturze muzycznej w województwie kujawsko-pomorskim.

W tym wydarzeniu uczestnikami byli menedżerowie instytucji kultury i wykładowcy uczelni wyższych zajmujący się działalnością organizacyjną bądź naukową dotyczącą funkcjonowania instytucji kultury muzycznej i budowania w nich marki. Czynny udział w konferencji wzięli: dr hab. Piotr Salaber, prof. AM - kompozytor, dr Józef Eliasz - właściciel Centrum Artystycznego Eljazz i organizator Bydgoszcz Jazz Festival, mgr Maciej Puto - dyrektor Filharmonii Pomorskiej, mgr Marek Czekała - dyrektor Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, prof. dr hab. Anna Janosz - WEM UKW w Bydgoszczy.