Akademickie Kolędowanie 2018 po raz dziesiąty

Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz początek Nowego Roku, jest sposobnym czasem składania życzeń, jest czasem radości i śpiewania kolęd. Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, wpisując się w tradycję tych najpiękniejszych Świąt, przy wsparciu władz Uniwersytetu i Proboszcza Parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy, zorganizował już 10. - jubileuszową edycję Festiwalu Chórów Akademickich „Akademickie Kolędowanie 2018”.

Koncert galowy odbył się w niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godzinie 16.30 w Bazylice św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy. Zaspiewały chóry wielu uczelni wyższych z Warszawy, Koszalina, Szczecina, Torunia i Bydgoszczy oraz Orkiestry Wojskowej w Bydgoszczy. Informacje: www.akademickiekoledowanie.ukw.edu.pl