Koncert - Kobiety według Młynarskiego

5 kwietnia 2018 r. odbył się spektakl muzyczny Kobieta według Młynarskiego w wykonaniu studentek, studentów, absolwentek Wydziału Edukacji Muzycznej UKW.

Spektakl jest kolejną odsłoną cyklu, którego celem jest przypomnienie dorobku ważnych postaci kultury polskiej. Tym razem usłyszymy piosenki Wojciecha Młynarskiego w niezwykle oryginalnym ujęciu. Sposób, w jaki Młynarski portretował kobiety w swoich piosenkach, stał się motywem przewodnim koncertu.
W programie wystąpią: Justyna Dudkiewicz, Marta Jastrząbek, Małgorzata Musialik, Daria Pawlewicz, Martyna Wacławska, Katarzyna Witkowska.
Mimowie - Mieczysław Giedrojć i Mateusz Kiełtyka.
Wokalistkom towarzyszyć będzie zespół pod kierownictwem Bartłomieja Weznera (fortepian) w składzie: Jacek Cichocki (instrumenty klawiszowe, akordeon), Antoni Olszewski (kontrabas), Natan Kosętka (skrzypce), Mateusz Zawadzki (perkusja).
Reżyseria - Katarzyna Matuszak.

5 kwietnia 2018 r., godz. 19.00, sala kinowo-widowiskowa MCK, bilety 25 zł (w kasie MCK).