Artyści z Wydziału Edukacji Muzycznej zagrają na Starym Rynku

Letnie weekendy to znakomity czas na oddanie się chwili relaksu w towarzystwie pięknych dźwięków. Przez wiele lat wakacyjną porą Bydgoszcz zamieniała się w ośrodek muzyki i rozrywki. Tym razem, przez pandemię koronawirusa, większość wydarzeń artystycznych została zawieszona lub odwołana. Nie sposób jednak wyobrazić sobie centralnego punktu Bydgoszczy bez odgłosu klimatycznych melodii. Dlatego też studenci i absolwenci Wydziału Edukacji Muzycznej UKW podjęli współpracę z miastem i od przyszłego weekendu aż do końca sierpnia będą występować na płycie Starego Rynku.

Talent lokalnych muzyków będzie można podziwiać we wszystkie weekendy wakacji, dwa razy dziennie (o godzinie 12.00 i 17.00) na Starym Rynku, a 16 sierpnia i 29 sierpnia wyjątkowo na Placu Wolności. Oprócz naszych muzyków, wolny czas mieszkańcom Bydgoszczy umilą klown i szczudlarz oraz kapela podwórkowa Bydgoska Ferajna.

Warto więc odwiedzić Stary Rynek i letnio się zasłuchać…

Więcej informacji: www.bydgoszcz.pl