Koncert pamięci prof. Elżbiety Stengert

Wydział Edukacji Muzycznej zaprasza na koncert pamięci prof. Elżbiety Stengert - znakomitego pedagoga i wybitnej śpiewaczki, związanej z wieloma scenami operowymi w kraju i za granicą. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada o godz. 19.00 w auli Collegium Copernicanum UKW.

Koncert będzie pretekstem do spotkania i wspomnień w gronie przyjaciół, kolegów, studentów i absolwentów.

Wystąpią: Justyna Gęsicka, Małgorzata Grela, Marta Jastrząbek, Barbara Kubiak, Michał Kuzimski, Andrzej Nowakowski, Dawid Okoński, Anna Organiszczak, Daria Pawlewicz, Paweł Podkopaiev, Daniel Pradella, Adam Skrętny, Larysa Tsypłakowa, Anna Wilk, Adam Zdunikowski, Małgorzata Żurańska-Wilkowska, Chór UMK w Toruniu pod dyrekcją Arkadiusza Kaczyńskiego i Natalii Synakiewicz.

Plakat informacyjny