Wybrano Dziekana WEM na kadencję 2016-2020

26 kwietnia 2016 r. (wtorek) o godz. 11.30 w sali 220 odbyły się wybory Dziekana Wydziału Edukacji Muzycznej. Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Edukacji Muzycznej informuje, że Dziekanem WEM na kadencję 2016-2020 został wybrany: prof. dr hab. Bernard Mendlik.

Okresowa ocena nauczyciela

Publikujemy arkusz okresowej oceny nauczyciela oraz regulamin dla pracowników Wydziału Edukacji Muzycznej.

Fotogaleria z Uniwersyteckiego Forum Dyrygentów

W dniach 14-16 marca 2016 r. w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW, ul. M. Kopernika 1 w Bydgoszczy zostało zorganizowane Uniwersyteckie Forum Dyrygentów - Konfrontacje Młodych Chórmistrzów.

Koncert - Bóg się rodzi

W słowach ślad - studenci UKW zaśpiewali piosenki Przybory

Studenci i absolwenci Wydziału Edukacji Muzycznej UKW uczcili 100 urodziny Jeremiego Przybory koncertem. 12 grudnia 2015 r. w MCK-u zorganizowany został niezwykły koncert - W słowach ślad.

Podczas tego wydarzenia usłyszeliśmy w ich interpretacji znane i kochane przez publiczność piosenki z Kabaretu Starszych Panów.