Zaproszenie na koncert zespołu Jakim cudem

6 września o godzinie 16:00 w Pałacu Nowym w Ostromecku odbył się koncert zespołu „Jakim cudem”.

Instrukcja korzystania z systemu APD (Archiwum Prac Dyplomowych)

W załącznikach są dostępne instrukcje korzystania z APD dla studentów i promotorów.

Koncert na wodzie Grzegorz Turnaua pod patronatem WEM

12 lipca 2015 roku w Amfiteatrze Opery Nova w ramach wakacyjnego cyklu koncertów na wodzie wystąpił Grzegorz Turnau. Patronat nad koncertem sprawował Wydział Edukacji Muzycznej.

Koncert dyplomowy - 2015

2 czerwca 2015 r. odbył się koncert dyplomowy studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW, podczas którego mozna było usłyszeć największe przeboje muzyki rozrywkowej i estradowej!

Bydgoski Festiwal Nauki 2015 - Koncert studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy

W piątek, 22 maja 2015 r. odbył się koncert studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2015.