Koncert dyplomowy - 2015

2 czerwca 2015 r. odbył się koncert dyplomowy studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW, podczas którego mozna było usłyszeć największe przeboje muzyki rozrywkowej i estradowej!

Bydgoski Festiwal Nauki 2015 - Koncert studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy

W piątek, 22 maja 2015 r. odbył się koncert studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2015.

Festiwal Nowa Muzyka

W dniach 8-10 maja 2015 r. odbył się Festiwal Nowa Muzyka, wystąpili na nim pracownicy UKW.

Chór UKW na koncercie podczas Jubileuszu Stowarzyszenia i Hospicjum w Wągrowcu

W piątek 17 kwietnia 2015 r. odbyły się uroczyste obchody 15-lecia Stowarzyszenia im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu oraz 10-lecia Ośrodka Opieki Pozaszpitalnej, Hospicjum Miłosiernego Samarytanina, uroczystość uświetnili pracownicy Wydziału oraz Chór UKW.

Koncert: Musica sacra

27 lutego 2015 r. Chór Akademicki UKW wystąpił w koncercie Musica sacra w Filharmonii Pomorskiej.