Koncerty dyplomowe 2014

Koncert fortepianowy pracowników Instytutu

18 marca 2014 r. w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW odbył się koncert pracowników Katedry Dydaktyki Fortepianu IEM UKW.

Chór Akademicki Mladost wystąpi na UKW

5 grudnia 2013 r. w sali koncertowej Copernicanum UKW można było uczestniczyć w koncercie muzyki chóralnej w wykonaniu Chóru Akademickiego Mladosť.

Obrona doktorska mgr Szewczyk

10 grudnia 2013 roku odbyła się obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Szewczyk.

Koncert francusko-polski

Studenci na Dzień Niepodległości

Studenci IEM UKW w ramach obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2013 r. śpiewali polskie pieśni patriotyczne w Sali Malinowej Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy.

Szkoła XXI wieku a media

Muzyczny sukces Natalii Smoguleckiej

Studencka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na UKW, Natalia Smogulecka zdobyła Grand Prix XVII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej „Impresje Artystyczne” w Ciechocinku.

IEM współpracuje z WOŚP

14 maja 2013 r. w sali koncertowej Copernicanum UKW odbyło się spotkanie Pogadanki o wolontariacie i Pokojowym Patrolu Fundacji WOŚP. Organizatorem tej dyskusji był Instytut Edukacji Muzycznej i członkowie Pokojowego Patrolu.