Relacje interporsane w zespole artystycznym - 16 kwietnia 2013

Katedra Edukacji i Animacji Kultury Muzycznej zorganizowała 16 kwietnia 2013 roku na konferencę Relacje interporsane w zespole artystycznym, która odbyła się w Instytucie Edukacji Muzycznej UKW.

Konferencja: Znaczenie edukacji artystycznej w rozwoju dziecka - program

13 grudnia 2012 r. na UKW została zorganizowana Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat: Znaczenie edukacji artystycznej w rozwoju dziecka.

Koncert kolęd - 2012

Jak co roku Chór Akademicki koncertuje świątecznie z repertuarem kolęd i pastorałek.

Nadzwyczajny koncert z okazji 152. rocznicy urodzin Ignacego Jana Paderewskiego

Towarzystwo Muzyczne im. I. J. Paderewskiego, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Urząd Miasta Bydgoszczy, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego byli organizatorami koncertu z okazji 152. rocznicy urodzin Ignacego Jana Paderewskiego.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Znaczenie edukacji artystycznej w rozwoju dziecka

Katedra Edukacji i Animacji Kultury Muzycznej Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowała konferencję: Znaczenie edukacji artystycznej w rozwoju dziecka.

Lekcje i prezentacje dyplomowe 2012

Lekcje i prezentacje dyplomowe studentów edukacji muzycznej w zakresie sztuki muzycznej na UKW.

Koncerty dyplomowe 2012

Koncerty dyplomowe studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej w 2012 roku.

Ogólnopolska Sesja Naukowa - Andrzej Koszewski - kompozytor, muzykolog, pedagog

Z okazji 90-tej rocznicy urodzin Andrzeja Koszewskiego, 25 kwietnia 2012 r. Instytut Edukacji Muzycznej UKW zorganizował Ogólnopolską Konferencję Naukową Andrzej Koszewski - muzykolog, kompozytor i pedagog.