Ach co to był za Zjazd...

Koncert Justyny Jażdżyk w Pałacu w Ostromecku

Dr Justyna Jażdżyk z Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wystąpiła na zakończenie II Ogólnopolskiej Konferencji Instrumentologicznej w Ostromecku.

Koncert - Kobiety według Młynarskiego

W Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbył się spektakl muzyczny w wykonaniu studentek i absolwentek Wydziału Edukacji Muzycznej UKW. Projekt jest kolejną odsłoną cyklu, którego celem jest przypomnienie dorobku ważnych postaci kultury polskiej. Tym razem można było usłyszeć piosenki Wojciecha Młynarskiego w niezwykle oryginalnym ujęciu. Sposób, w jaki Młynarski portretował kobiety w swoich piosenkach, stał się motywem przewodnim koncertu.

Koncert w Niedzielę Palmową

25 marca 2018 r. odbył się koncert w Niedzielę Palmową w Filharmonii Pomorskiej, podczas którego wystąpiła Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis oraz Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod batutą Benedykta Odyi.